Zegarek Tissot T-Touch Connect Solar T121.420.44.051.00 – Sklep, cena, opinie

Marki Tissot nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Obecna jest ona na rynku od ponad 140 lat i stale dostarcza swoim klientom wysokiej klasy czasomierze. Nie inaczej jest w przypadku modelu T-Touch Connect Solar, który jest jedną z najnowocześniejszych propozycji szwajcarskiej manufaktury czasomierzy, innowacyjną i efektownie wyglądającą. Co ciekawe, model ten należy do rodziny, którą marka wprowadziła jako całkowitą nowość na rynku w 1999 roku, stając się tym samym pionierem produkcji zegarków dotykowych.
Zegarek Tissot T-Touch Connect Solar - T121.420.44.051.00

Zegarek Tissot T121 – solarna jakość

Marka Tissot zasłynęła ze swojej dbałości o detale, tworzenia niezawodnych mechanizmów oraz jakość wykonania swoich produktów. T121 to jednak jeszcze jeden poziom „wyżej”. Cechą charakterystyczną tego wyjątkowego modelu jest to, że pod tarczą umieszczone zostały ogniwa fotowoltaiczne i panele słoneczne, które zamieniają światło zarówno sztuczne, jak i naturalne na energię elektryczną niezbędną do zasilania czasomierza. Jest to więc doskonała propozycja dla osób, którym zależy na losie naszej planety i nie chcą korzystać z zegarków na baterie.

T121.420.44.051.00 – specyfikacje

Model T-Touch Connect Solar to unikalny zegarek, którego odpowiednika raczej nie znajdziesz u konkurencyjnych firm. W klasycznej okrągłej kopercie, która wykonana została z tytanu, umieszczono wysokiej klasy ogniwa fotowoltaiczne i panele, a wraz z nimi cały zaawansowany moduł zegarka odpowiadający nie tylko za odmierzanie czasu, ale także za łączność bezprzewodową i wszystkie pozostałe funkcje. Tarcza czasomierza stanowi jednocześnie wyświetlacz, na którym znajdują się liczne dane, a wszystko to zamknięte zostało szczelnie pod szkłem szafirowym z warstwą dotykową. Całość jest wodoszczelna (klasa 100 M) i osadzona na tytanowej bransolecie.

Tissot T-Touch Connect Solar T121.420.44.051.00 – cena

Wiele osób zastanawia się, ile może kosztować tak zaawansowany czasomierz, jakim jest Tissot T-Touch Connect Solar? Jego cena z pewnością nie należy do najniższych, ale też nie jest bardzo wysoka. Za tej klasy zegarek, który ma tyle możliwości i funkcji, trzeba uiścić odpowiednią kwotę. W przypadku tego modelu jest to nieco ponad pięć tysięcy złotych, jednak w tej cenie otrzymujemy stylowy i elegancki produkt premium, który stanowczo wyróżnia się na rynku i z pewnością posłuży bardzo długo – to inwestycja na lata.

Tissot T-Touch Connect Solar – opinie

Użytkownicy, którzy zdecydowali się na model T-Touch Connect Solar marki Tissot bardzo chwalą ten unikalny produkt. W swoich pozytywnych opiniach podkreślają oni doskonałą jakość wykonania i ogromne możliwości, jakie daje ten nowoczesny typ czasomierza. Nie ma w tym nic dziwnego. Od 1853 roku marka Tissot dba, aby jej wyroby były jak najwyższej jakości i co więcej – jest w tym bardzo skuteczna. Zastosowanie ogniw słonecznych i brak konieczności wymiany baterii również są doceniane przez wiele osób.

Zegarek Tissot T121.420.44.051.00 – opinie zadowolonych klientów

Zegarek ten otrzymałem w prezencie na urodziny od ojca i muszę przyznać, że tak jak do teraz byłem raczej fanem marek japońskich, tak Tissot zmienił moje postrzeganie. Doskonale wykonany czasomierz, mnóstwo przydatnych opcji i bardzo duża wygoda noszenia - to właśnie to, czego oczekuję od swoich zegarków i zapewnił mi ten model.

Damian

Nie jestem żadnym koneserem zegarkowym, jednak lubię je nosić, ponieważ często doskonale dopełniają stylizacje. Gdy zobaczyłem model T-Touch Connect Solar po raz pierwszy wiedziałem, że muszę go mieć. Dziś mogę polecić go w zasadzie każdemu - to naprawdę świetny czasomierz.

Dominik

Podoba mi się koncept smartwatcha jednak na rynku nie pojawiły się jeszcze żadne typowo smartwatchowe produkty, które wzbudziły moje zainteresowanie. Zaciekawił mnie jednak ten Tissot i postanowiłem go zamówić. Muszę przyznać że jestem pod ogromnym wrażeniem a połączenie klasycznego zegarka z funkcjami bezprzewodowymi to doskonałe rozwiązanie.

Jakub

Kupiłem ten zegarek swojemu bratu na jego urodziny, ponieważ wiem, że jest fanem tej marki. Kiedy tylko otworzył paczkę - uśmiech od ucha do ucha i pełnia szczęścia. Naprawde polecam ten produkt - brat nosi już kilka tygodni i mówi że ma tyle przydatnych opcji że nie wie, czy jeszcze kiedyś zmieni ten czasomierz na inny.

Piotr